Роналдо нагањао Гањане, Португал ипак иде кући

БРАЗИЛИЈА - Фудбалери Португала победили су селекцију Гане резултатом 2:1 (1:0) у мечу последњег, 3. кола Групе Г на Светском првенству у Бразилу.
uk.eurosport

Португал је и поред победе елиминисан са Мундијала. У другом мечу групе Г Немачка је победила САД 1:0. Немачка је прва са седам бодода, а САД и Португал по 4. Међутим, Американци одлазе у осмину финала због боље гол разлике. Гана је последња са једним бодом. Португал је повео голом Боја у 31. минуту. На 1:1 је изједначио је Гијан у 57, а победу Португалцима донео је Роналдо у 80. минуту. Извор: Курир спорт