ДЕЛИЈЕ У ТРАНСУ: Звезда - Јагодина 3:0

Фудбалери Црвене звезде победили су Јагодину пред 12.718 гледалаца на свом терену са 3:0, у 2. колу Јелен Суперлиге.

У финишу утакмице и Јагодина је имала неколико добрих прилика, али је млади голман Рајковић био одличан, па је остао несавладан и после друге утакмице у првенству. Фото: logo flickr com

Шампион Србије одиграо је веома добру утакмицу против освајача Купа, а дуел је обележио капитен црвено-белих Ненад Милијаш. Он је у 37. минуту постигао фантастичан гол из слободног ударца, а био је и асистент код трећег поготка Дарка Лазовића у 66. минуту. Стрелац другог гола био је Ђорђе Ракић у 47. минуту. Звезда сада после два кола има максималних шест бодова уз гол разлику 5-0, док Јагодина после прве две рунде има само један бод.
Повезано:(ВИДЕО) Овако је Милијаш покидао мрежу Јагодине