(ВИДЕО) Бејл врхунским голом запалио рају на Сантијаго Бернабеу

МАДРИД – Фудбалери Реал Мадрида већ на полувремену воде са 4:1 против Базела на старту такмичења у Лиги шампиона.
Гарет Бејл, фото: Bleacherreport.com

"Краљевски клуб" је тако већ у првих 45 минута игре осигурао прву победу у Групи Б. Реал је повео у 15. минуту аутоголом Сашија, да би у наставку мрежу гостију редом тресли Герет Бејл у 30, Кристијано Роналдо у 31. и Хамес Родригез у 37. минуту. Предност Реала смањио је Гонзалез у 38 минуту. Други погодак Мадриђана био је право мајсторство Бејла. Велшанин је још једном показао колико је брз и спретан са лоптом. Модрић је послао сјајну лопту ка Бејлу, који сјајним потезом из прве пребацује истрчалог голмана Базела, а затим рутински смешта лопту у небрањени гол.
Из рубрике:Партизан пред Тотенхем без ШкулетићаТоле је разумео Звездине захтеве, али нека их поднесу у писаној форми…Почиње Лига шампиона у фудбалу
Сјајан погодак дигао је на ноге публику на стадиону "Сантијаго Бернабеу", која у досадашњем делу сезоне није имала превише разлога за задовољство. Бејл је на тренингу после пораза од Атлетика (1:0) имао и инцидент са навијачина који су покушали да шутњу његов ауто. Међутим, изгледа да то није утицало на Велшанина који је бриљирао у првих 45 минута против Базла, пошто је само минут после постигнутог гола асистирао Кристијану Роналду. Извор: Курир