(ВИДЕО) Фантастична атмосфера на Калдерону и Алијанц арени: Атлетико води, нула у Минхену

После првих полувремена друге две утакмице четвртфинала Лиге шампиона, више разлога за задовољство имаjу домаће екипе, Бајерн односно Атлетико, јер их тренутни резултати воде у полуфинале.
Ганар (победи на шпанском) - Фото: 101греатгоалс.цом

Да јорганџије нису случајно лидери Примере са два бода предности над Барселоном, показали су и у директном окршају с каталонском екипом. После првих 45 минута на Калдерону Атлетико Мадрид - Барселона 1:0. Стрелац Коке у петом минуту. Прво полувреме у Минхену завршено је почетним резултатом 0:0. Иако голова нема, гледамо добру утакмицу. Бајерн доминира, али и Манчесер повремено припрети. постигли су црвени ђаволи и један гол, али је он оправдано поништен бог офсајда у коме се нашао Валенсија. Јунајтед треба гол за пролаз, а Барселони бар један за продужетке или два за полуфинале.