(ВИДЕО) КАНОНАДА ГОЛОВА: Јужна Кореја - Алжир 2:4

БРАЗИЛ - Од 21 час је почела утакмица између Јужне Кореје и Алжира. Стадион Беира Рио у граду Порто Алегре. Алжир доминира утакмицом и прво полувреме је завршено вођством Алжира са три гола.
Илустрација (фото Јутјуб)

Стрелци су Ислам Слимани у 26. минуту, Рафик Халиш у 28. минуту и Абделмоумен Ђабоу у 38. минуту. Друго полувреме је почело много динамичнијом игром Јужне Кореје. У 50. минуту Сонг Хунг Мин је дао један гол за Јужну Кореју. Ли Јонг из Јужне Кореје је у 54. минуту добио жути картон. У 62. минуту Алжир је дао свој четврти гол и стрелац је био Јасин Брахими, а Ку Ђа-Чеол је у 72. минуту дао други гол за Ј.Кореју. Коначан резултат Јужна Кореја - Алжир 2:4. Извор: Правда Погледајте још: (ВИДЕО) Русија немоћна против Белгије(ВИДЕО) Погледајте како је судија покрао Босну и послао је кући!