Четвртфинале Лиге шампиона без клубова из Енглеске, погледајте резултате

БАРСЕЛОНА, ДОРТМУНД - Фудбалери Барселоне и Јувентуса пласирали су се четвртфинале Лиге шампиона.
Лига шампиона (Фото: toredicanio.blogg.no)

Барселона је вечерас на свом терену победила Манчестер сити 1:0 у реванш мечу осмине финала ЛШ. Каталонски клуб је прошао даље пошто је и у првом мечу славио с 2:1. Једини гол на вечерашњој утакмици постигао је Иван Ракитић у 31. минуту. Агуеро у 78. минуту није искористио пенал за Сити. Српски репрезентативац Александар Коларов одиграо је цео меч за енглески клуб, а успео је да зарадио жути картон.
Прочитајте још:Дејан Станковић обрадовао малишане са Космета (ФОТО)Монако у бункеру, Атлетико на пенале изборили четвртфинале Лиге шампиона (ВИДЕО)
Јувентус је после победе у Торину вечерас био убедљив против Борусије у Дортмунду. Било је 3:0 за црно-беле. Голове за Јувентус постигли су Тевез у 3. и 79. и Мората у 70. минуту. Српски фудбалер Невен Суботић одиграо је цео меч за Борусију. Раније пласман у четвртфинале изборили су Бајерн, Реал, Монако, Атлетико, ПСЖ и Порто. Извор: Курир