Војводина игра европски

У дербију кола, на Карађорђу, Војводина је европском игром савладала Партизан резултатом 3-1. Голове за Војводину постигли су Mирко Иванић у 6. минуту, Александар Станисављевић у 13. минуту и Огњен Ожеговић у 61. минуту, док је за Партизан двоструки стрелац био Абубакар Оумару 39. и 67. минуту.
Стадион Војводине Карађорђе (Фото: Фејсбук)

Војводина је била доминантна цео ток меча. Стварали су играчи Војводине шансе, доминирали на средини терена, стизали да затворе све прилазе свом голу. Није Партизан играо лоше, шта више играо је веома добро, али је Војводина била на европском нивоу. Могла је победа Новосађана да буде и убедљивија али су се у самом финишу утакмице испромашивали играчи тима из српске Атине. Све у свему заслужена победа Новосађана који су овом победом истакли кандидатуру за првака државе. У Србији се опет игра добар фудбал, игра га Војводина.
Прочитајте још: Ибањез неизвестан за меч са Радником из Сурдулице      Звезда се одриче златног „Орлића“?
  Извор: Правда