ДОБАР РЕЗУЛТАТ: Обећавајуће гостовање Црвене звезде у Бугарској у квалификацијама за ЛШ (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде и Лудогореца одиграли су у Разграду нерешено 2:2, у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона.

Лудогорец - Црвена звезда (Фото: ЈуТјуб)

Дуел у Бугарској био је веома занимљив, а српски шампион на крају је остварио веома повољан резултат, иако је чак и водио у 67. минуту. Звезда је одиграла два потпуно различита полувремена. У првом је одиграла изузетно лоше, превише дефанзивно и бојажљиво, а домаћин је повео голом Кафуа који је у 46. минуту после соло продора погодио мрежу Кахримана. У наставку се све променило за госте из Београда. Није Божовић много променио тактику, али је Звезда заиграла много боље и то се показало на семафору. Капитен и најбољи играч екипе Александар Катаи је после фантастичног соло продора изједначио у 48. минуту, да би Канга 19 минута касније донео потпуни преокрет такође сјајним голом. Имала је Звезда неколико одличних контри у наредних десетак минута, али није дотукла противника, па је у 76. минуту Кешеру искористио непажњу одбране Звезде и јефтиним голом поставио је коначан резултат. Реванш меч игра се за недељу дана на највећем српском стадиону. Извор: Б92