НЕ МОЖЕ БЕЗ ДРАМЕ: Орлови поражени у Аустрији, прилика за поправни против Грузије (ВИДЕО)

Фудбалери Србије, у бледом издању, одиграли су утакмицу квалификација за Светско првенство у Русији, која је могла да реши питање победника групе и пошаље нашу репрезентацију на Мундијал.

Славље након првог поготка (Фото: ЈуТјуб)

Иако је Србија повела, већ у првом полувремену видело се да нешто не штима у редовима "орлова". Први погодак постигла је српска репрезентација. После неуспешног центаршута у једанаестом минуту лопта је избачена пред казнени простор Аустрије. На правом месту био је Миливојевић и послао лопту у мрежу. Аустрија је изједначила на 1:1 у 25. минуту. Дансо је послао дугу лопту иза леђа наше одбране. Бургшталер је побегао Настасићу и Стефану Митровићу, изашао сам пред Стојковића и затресао мрежу. Од почетка утакмице дува промаја у српској одбрани и сада су Аустријанци то знали да искористе.
Друго полувреме донело је само реализацију теренске иницијативе Аустрије, која је са два постигнута гола у другом делу игре, надмашила репрезентацију Србије за коначних 3:2. Извор: Правда