Јавор и Рад победама наставили борбу за опстанак у Суперлиги

Фудбалери клуба из Ивањице бољи од Земуна, "грађевинари" на Бањици савладали Радник.

Лого Суперлиге

Фудбалери Јавора победили су на свом терену екипу Земуна 1:0 у утакмици другог кола плеј-аута Суперлиге Србије. Једини гол на мечу постигао је Момчило Мркаић у 59. минуту. Јавор је пети на табели плеј-аута са 17 бодова, док је Земун и даље први са 21.
Важну победу у борби за опстанак остварили су и фудбалери Рада, који су на свом терену славили против Радника из Сурдулице са 2:1. "Грађевинари" су повели у 30. минуту аутоголом Синише Младеновића, на 2:0 је у 60. минуту повисио Вељко Бирманчевић, а коначан резултат је минут касније поставио Никола Жакула.
Радник је четврти на табели са 19 освојених бодова, док је Рад на седмом месту са четири бода мање. Извор: Бета