НОВА БРУКА ВЕЛИКАНА: Изгубили од тима који је одавно испао из лиге!

Фудбалери Беневента победили су вечерас у гостима екипу Милана са 1:0 у утакмици 34. кола италијанске Серије А.

Детаљ са меча Милана и Беневента Фото: Бета/АП

Једини гол на мечу, вредан три бода, постигао је Пјетро Јемело у 29. минуту.

Милан је имао више лопту у свом поседу, много више удараца ка голу противника и играча више од 80. минута, али то није било довољно да вечерас стигне до позитивног резултата.

Екипа Милана је шеста на табели Серије А са 54 бода. На другој страни, Беневенто је уписао тек пету победу од почетка сезоне и последњи је на табели са само 17 освојених бодова.

Фудбалери Сасуола су раније данас истим резултатом славили против Фиорентине. Победнички гол постигао је Матео Политано у 41. минуту.

Фиорентина је девета на табели са 51 бодом, док је Сасуоло на 13. позицији са 37.

(Извор: Бета)