Премијер лига: Дефанзивци Ливерпула покварили Салахово исписивање историје, "празне пушке" Вотфорда и Кристал Паласа

Фудбалери Вест Бромвич Албиона и Ливерпула одиграли су данас нерешено 2:2, у утакмици 35. кола Премијер лиге.

Мохамед Салах Фото: Бета/АП

Екипа Јиргена Клопа повела је већ у четвртом минуту голом Денија Ингса, што је био његов први погодак ове сезоне.

До 72. минута није било промена резултата, иако је било прилика на обе стране, а након тога су уследила велика узбуђења на терену.

У том 72. минуту је на 2:0 за Ливерпул повисио Мохамед Салах.

Египћанину је то био 31. погодак од почетка сезоне и он је тако изједначио рекорд по броју постигнутих голова у Премијер лиги од када се у сезони игра 38 коло. По 31 гол у сезони до сада су постигли још Алан Ширер, Кристијано Роналдо и Луис Суарез.

Вест Бром је у финишу меча све карте бацио на напад и то му се исплатило. Прво је Џејк Ливермор у 79. минуту смањио на 2:1, да би у 88. изједначење и бод домаћој екипи донео Соломон Рондон.

Ливерпул наредне недеље очекује први меч полуфинала Лиге шампиона против Роме, а потом у Премијер лиги дочекује Стоук. ВБА у наредном колу гостује Њукаслу. Ливерпул је трећи на табели са 71 бодом, док је ВБА и даље последњи са 25.

Фудбалери Вотфорда и Кристал паласа одиграли су данас нерешено 0:0 у утакмици 35. кола Премијер лиге.

Вотфорд је везао и шести меч без победе у Премијер лиги и на 12. месту на табели има 38 бодова. Кристал палас је тренутно на 15. позицији са три бода мање.

Српски фудбалер Лука Миливојевић одиграо је свих 90 минута за Кристал палас.

Фудбалери Вотфорда у наредном колу гостују Тотенхему, док Кристал палас дочекује Лестер.