ПАРТИЗАН ДОБИО ЧУКАРИЧКИ УЗ ПОВРЕДУ СТОЈКОВИЋА: Тошић донео мир у Хумску (ВИДЕО)

Фудбалери Партизана победили су вечерас на свом терену Чукарички са 2:1 у последњој утакмици 32. кола Суперлиге Србије.

Зоран Тошић са саиграчима слави први гол против Чукаричког фото: ФК Партизан

Утакмицу на стадиону Партизана обележила је иницијатива домаћина током већег дела меча, али и грешке задњих везних играча оба тима после којих су постигнути голови.

Црно-бели повели су у 18. минуту након што се Никола Дринчић оклизнуо на око 30 метара од свог гола, лопту је узео Саша Здјелар који је брзо проиграо Ожеговића, а овај потом усамљеног Тошића који је лако савладао Николу Белића.

Партизан је у првом полувремену имао још неколико добрих прилика да дође до новог гола, али црно-бели нису успели у томе.

Сам почетак другог полувремена припао је гостима с Бановог брда који су после погрешног додавања Саше Здјелара поготком Немање Белаковића.

Екипа Мирослава Ђукића до краја сусрета контролисала је ситуацију на терену, али никако није успевала да дође до гола. Неколико пута је Белић добро интервенисао и зауставио шутеве Ђорђа Ивановића.

Ситуација се ипак променила у 81. минуту када је Тошић постигао свој други гол после добре комбинације Саше Илића и Леандра Тавамбе.

Партизан је други на табели плеј-офа са 36 бодова, док је Чукарички шести са 26. Извор: Бета