ИЗ ДВОЈКЕ У КЕЦА: Звезда преокретом преко братског Олимпијакоса до прве победе у ЛШ (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде победили су у Београду екипу Олимпијакоса 3:1 (0:1) у мечу другог кола групе Б Лиге шампиона.

Славље фудбалера Звезде (Фото: crvenazvezdafk.com)

Олимпијакос је после првих 45 минута водио 1:0 голом Семеда у 37. минуту после велике грешке голмана црвено-белх Милана Борјана.

Црвена звезда је заиграла ангажованије у другом полувремену, а један од кључних тренутака догодио се у 58. минуту када су гости остали са играчем мање, пошто је искључен Бензија.

Звезда је то искористила и преко Вулића у 63, Милуновића у 87. и Боаћија у 90. минуту стигла до заслужене победе.

Бајерн је у другом мечу групе Б у гостима победио Тотенхем са 7:2.

Бајерн је први на табели са шест бодова, Звезда има три, а Олимпијакос и Тотенхем по један.

Црвена звезда ће у наредном колу гостовати Тотенхему, док ће Олимпијакос дочекати Бајерн.

Прочитајте ОВДЕ како су Делије и Грци заједно ударили на Гробаре.

Извор: Правда