NE MOŽE BEZ DRAME: Orlovi poraženi u Austriji, prilika za popravni protiv Gruzije (VIDEO)

Fudbaleri Srbije, u bledom izdanju, odigrali su utakmicu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, koja je mogla da reši pitanje pobednika grupe i pošalje našu reprezentaciju na Mundijal.

Slavlje nakon prvog pogotka (Foto: JuTjub)

Iako je Srbija povela, već u prvom poluvremenu videlo se da nešto ne štima u redovima "orlova". Prvi pogodak postigla je srpska reprezentacija. Posle neuspešnog centaršuta u jedanaestom minutu lopta je izbačena pred kazneni prostor Austrije. Na pravom mestu bio je Milivojević i poslao loptu u mrežu. Austrija je izjednačila na 1:1 u 25. minutu. Danso je poslao dugu loptu iza leđa naše odbrane. Burgštaler je pobegao Nastasiću i Stefanu Mitroviću, izašao sam pred Stojkovića i zatresao mrežu. Od početka utakmice duva promaja u srpskoj odbrani i sada su Austrijanci to znali da iskoriste.
Drugo poluvreme donelo je samo realizaciju terenske inicijative Austrije, koja je sa dva postignuta gola u drugom delu igre, nadmašila reprezentaciju Srbije za konačnih 3:2. Izvor: Pravda