ЗВЕЗДИНА МЕГА ПОБЕДА: Црвено-бели имали лакши тренинг

Кошаркаши Црвене звезде победили су вечерас на свом терену Мега Бемакс са убедљивих 91:64 (27:10, 19:19, 22:13, 23:22) у другом колу Супер лиге Србије.

Црвено-беле су до друге победе у домаћем шампионату водили Стефан Јанковић и Џејмс Фелдин са по 17 поена, 15 је убацио Филип Човић, док су Бранко Лазић и Матијас Лесор додали по 10.

У пораженом тиму најбољи је био Гога Битадзе са 16 поена.

Звезда је после нешто више од три минута игре стигла до двоцифрене предности, која је након тога само расла да би на почетку друге деонице износила и плус 21 - 32:11.

Црвено-бели убедљиву предност нису испуштали до краја меча, ни у једном моменту нису дозволили Меги да се опасније приближи и учини утакмицу занимљивијим. Једини проблем за Алимпијевића би могла да буде повреда Огњена Добрића у другој четвртини.

Звезда у наредном колу домаћег шампионата гостује Борцу, док Мега дочекује земунску Младост.

(Извор: Бета)