ПАРТИЗАН ДОЧЕКАО ИВАНОВИЋА: Нишлије испраћене са три комада из Хумске

Фудбалери Партизана победили су на свом терену нишки Раднички са 3:1 у утакмици 33. кола Суперлиге Србије.

Ђорђе Ивановић фото: Бета

Два гола за Партизан постигао је Дјордје Ивановић, у 16. и 45. минуту, а у стрелце се уписао и Зоран Тошић у 57. минута. Једини погодак за Раднички постигао је Милан Павков у 13. минуту. Партизан је после трећег кола плеј-офа други на табели домаћег шампионата са 39 бодова. На другој страни, Раднички је све даље од Европе, тренутно је пети са 28 освојених бодова. Раднички је боље почео меч и повео је у 13. минуту преко Павкова. Станковић је центрирао, на другој стативи био је Стојановић који је главом спустио лопту за Павкова а он погодио мрежу Партизана. Црно-бели су, ипак, до краја првог полувремена стигли до преокрета у режији Ивановића. Три минута након гола Радничког, Пантић је добро проиграо Ивановића, Шаранов је први пут добро интервенисао, али не и други пут па је на семафору писало 1:1. Ивановић је у 45. минуту разменио дупли пас са Тошићем, примио је лопту на десетак метара од гола и лепо погодио даљи угао Шаранова. Коначан резултат поставио је Тошић у 57. минуту, а после сјајне асистенције Ивановића. Партизан у наредном колу гостује Војводини, док Раднички дочекује Вождовац. Извор: Бета