(ВИДЕО) Партизан умало од готовог до вересије, туча Лазовића и Кнежевића

Фудбалери Партизана наставили су потеру за Црвеном звездом, тачније вратили су се на бод заостатка за вечитим ривалом, после победе 4:2 над Радом на Врачару. Црно-бели су водили 2:0 до 72. минута а онда за само пет минута примили два гола. У последњих десет минута упорним притиском ипак су успели да стигну до високе победе.
Данко Лазовић (ФОТО: партизан.рс)

Голове за шампиона Србије постигли су Дринчић у 11, Андрија Живковић у 45, Брашанац у 80. и Шкулетић у 90. после гола Брашанца дошло је до физичког обрачуна нападача црно-белих Данка Лазовића и дефанзивца Рада Срђе Кнежевића. Избила је општа гужва из које су два главна виновника зарадила искључења, а подељено је и неколико жутих картона (Обрадовић и голман Рада Даниловић). Партизан сад има 43 бода, један мање од лидера Звезде, док је Рад на зачељу табеле са 15 бодова. У следећем колу црно-бели дочекују ужичку Слободу, а грађевинари воде можда и пресудну битку за опстанак против крагујевачког Радничког. Извор: Правда