(ВИДЕО) Драма за Еквадор у последњем минуту: Швајцарска победила 2:1

Швајцарска је победила Еквадор резултатом 2:1 (Група Е). Победник је одлучен у драматичној завршници у последњем минуту. Еквадор је повео у 22 минуту утакмице против Швајцарске. После прекида и шута у шеснаестерац швајцараца гол је постигао Енер Валенсија. Тај резултат је остао и на полувремену. У другом минуту наставка Суб Мехмеди, који је тек ушао у игру, дао је гол главом и изједначио резултат. Иако је све указивало да ће бити нерешено у 93 минуту Шеферовић доводи Швајцарску до победе 2:1. Остало је таман времена да судија одсвира крај. Иначе, судије су предходно поништиле један гол Швајцарској, а по многима та одлука је била спорна. 93 минут: 47 минут: 22 минут: Извор: Правда