Србија поражена од Француске у стотој јубиларној утакмици (ВИДЕО)

Неславни јубилеј. Репрезентација Србије је на јубиларном 100. мечу од осамостаљења 2006. године доживела пораз. У пријатељском мечу у Бордоу је изгубила од селекције Француске са 2:1.
Матуиди постиже погодак за 1-0 (фото: Јутјуб)

Селектор Радован Ћурчић је поново „мешао карте“, али за разлику од меча са Јерменијом, није успео да пронађе добитну комбинацију. Главни „кривац“ за то је Блаз Матуиди који је два пута затресао мрежу Предрага Рајковића (у деветом и 25. минуту). Гол за наш национални тим је, уз доста среће, постигао Александар Митровић после шута Лазара Марковића који је ишао ван оквира гола. Французи су били бољи тим током већег дела меча, али је упркос томе Србија могла и до изједначења у 85. минуту да Шкулетића није добром реакцијом надмудрио Љорис. Погледајте голове:
Прочитајте још:Селектор задовољан дебитантимаСрбија славила на „Карађорђу“
Извор: Новости