ФРАНЦУСКА ЈЕ ПРВАК СВЕТА! Фантастични Триколори прегазили Хрвате као булдожер са 4:2! (ВИДЕО)

Репрезентације Француске и Хрватске играју на стадиону “Лужњики” у Москви финале Светског првенства.

Радост Француза (Фото: Јутјуб)

Гризман је извео прекид у 18. минуту, послао је лопту пред гол Хрвата, а Манџукић непсретно реаговао и главом савладао Субашића.

28. минут - Изједначио је Перишић! Модрић је извео прекид, лопта се "шетала" од главе до главе по казненом простору, на крају ју је Вида спустио Перишићу, он је наместио на "левицу" и са 15-ак метара послао у мрежу.

34. минут - Французи траже пенал! Тврде да је Перишић играо руком у казненом простору после корнера. Гризман доводи Французе у вођство - 2:1! Четврти гол нападача Атлетика у Русији.

Маскиране усташе улетеле на терен! Прекинуто финале! Ужас на главама, црне капе са словом У, више ОВДЕ.

59. минут - Гол Погбе, 3:1! Шутирао је са 18 метара, изблокиран је, лопта се поново одбила до Погбе, који је сада са ивице шеснаестерца био прецизнији.

65. минут - Гол - 4:1 За Француску! Мбапе погађа са 20 метара!

69. минут - Гол - 4:2! Кардинална грешка Лориса! Стрелац Манџукић! Француски голман је хтео да дрибла Манџукића, који је закачио лопту и послао је у мрежу.

САСТАВИ:

ФРАНЦУСКА: Лорис - Павар, Варан, Умтити, Ернандез - Канте, Погба - Мбапе, Гризман, Матуиди - Жиру.

ХРВАТСКА: Субашић - Врсаљко, Ловрен, Вида, Стринић - Брозовић, Модрић, Ракитић - Ребић, Манџукић, Перишић.

Судија: Нестор Питана (Аргентина)

Викао "Гори Београд" и певао усташке песме, а онда је на дан финала стигла срамна одлука, више ОВДЕ.

Извор: Курир спорт