Лукас поручује да му “ниједан концерт више неће бити забрањен”, те да Додик нема право на то. Певач се осврнуо и на подршку коју је давао овом политичару.
“Омогућио сам ти да јашеш још три године!”, између осталог каже Лукас који не крије свој бес због понашања према њему.
Подсећамо, Лукас је, у кратком видео обраћању након што су освануле спорне фотографије, изразио жаљење због догађаја и истакао да се не би сликао са њим да је знао ко је тај човек.
Он је један од хиљаду људи са којима свакодневно правим селфије, нисам обраћао пажњу, поновио је познати певач већ неколико пута у својим јавним изјавама након скандала.
Погледајте шта све сада каже Лукас у обраћању Додику:
Ovaj kao onomad kad se Karleusa obratila Trampu, aman sjasi vise sa coveka, nemoj ti izvadi iz arhive izjave tvojih prijatelja pa ima ti i ugase Insta i mreze, druze poenta je tvoje druzenje sa NASEROM ORICEM!!! I to sto Krmak dok ti sad pricas kaze BIH ne RS. Izdajnici... pic.twitter.com/LN4fGv4EXr
— Marko Djedovic (@MareeeMark9596) December 7, 2025
Извор: Правда.рс





