Најновије

"Снајка за ћација": Због једне изјаве јој се смеје цео регион (ВИДЕО)

"Бисер" Саре Лакићевић, која је ПР КоторАрт фестивала, постао је хит на друштвеним мрежама, због чега је већ проглашавају "снајком за ћација".

По мрежама се дели инсерт из њеног гостовања у јутарњем програму Телевизије Е, у емисији "Срећан дан", где је говорила о фестивалу, али и екологији.

- Када водите децу на море, воле да бацају каменчиће у море. То не треба да радимо, јер годинама се водостај диже и ако нешто треба да радимо - треба да избацујемо из мора - изговорила је Сара.

- Дакле, деца да не убацују каменчиће у море - закључила је.
 

 

Реакција друштвених мрежа била је сурова, од "препорука стручњака" до: "Нашли смо снајку за ћација".

Иначе, контекст је био да је битно освестити околину о важности да се води рачуна о природи, те и да кроз лични пример може доста да се постигне.

Извор: Медији

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА