Најновије

Брнабић о преговорима око НИС: Не бих да паметујем да нешто не покварим

Председница Скупштине Србије Ана Брнабић изјавила је да се преговори око Нафтне индустрије Србије (НИС) приводе крају, али, навела је, не би да паметује, јер свака реч може да нешто отежа или поквари.

- Тако да само желим да кажем да се то приводи крају, није лако, али се, пре свега председник Александар Вучић са својим тимом бори за Србију - рекла је Брнабић за ТВ Прва.

Брнабић је навела да "блокадери из бивше власти, који су продали НИС 2008. године, данас критикују Вучића јер неће да отме НИС, зато што неће да се понаша као они".

- Држимо се принципа и поштујемо туђу имовину. Одбранићемо интересе Србије, али нећемо ништа отимати - нагласила је Брнабић.

Бета

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА