Британци се одушевљавали на Маракани, поновили чувене речи Милојка Пантића (ВИДЕО)

Тео Огден, двадесетогодишњи Британац који иза популарног јутјуб канала, био је и на утакмици Црвене звезде и Клужа.

Делије (Фото: Јутјуб)

Он је са пријатељем у уторак увече одгледао прву утакмицу плеј-офа за улазак у Лигу Европе и испратио је победу Звезде од 4:0.

Њих двојица су дошли да би видели атмосферу на трибинама стадиона „Рајко Митић“, поделили су утиске о Милану Павкову, кога памте од голова Ливерпулу.

Међутим, посебан утисак на Огдена оставило је када је Павков постигао први гол и када је несвесно цитирао чувену изјаву коментатора Милојка Пантића.

„Стадион је ‘експлодирао’, бука је порасла пет пута. Пети минут, пети минут и Звезда води 1:0“, рекао је Огден, који се из новинарске ложе преселио на трибине и почео да навија са запада, заједно са присталицама црвено-белих.

На крају је обећао и да ће опет доћи на утакмицу Звезде, ако његов видео достигне десет хиљада лајкова. Подсећамо, поготке за Звезду су постизали Павков, Александар Катаи, Ел Фарду Бен и Мирко Иванић.

Извор: nova.rs