Најновије

НЕТАНЈАХУ ПОРУЧУЈЕ ХАМАСУ: Нећемо попустити пред убицама

Премијер Израела Бењамин Нетанјаху изјавио је данас да је Хамас током викенда одбио предлог за повратак половине преосталих живих талаца које држи у Појасу Гази јер захтева прекид рата и повлачење израелске војске из те палестинске енклаве

"Ако сада попустимо пред захтевима Хамаса, сва велика достигнућа рата, која смо постигли заслугама наших војника, наших палих и наших херојски рањених, сва та достигнућа ће нестати", рекао је Нетанјаху, пренео је Тајмс оф Израел.

Он је додао да неће "попустити пред убицама".

"Као ваш премијер, нећу попустити пред убицама који су починили најгори масакр над јеврејским народом од Холокауста. Такво попуштање би угрозило земљу и вас", додао је он.

Нетанјаху је такође одбио тврдње да Израел може преварити Хамас да врати све таоце и потом настави рат, рекавши да међународна заједница то не би дозволила и да они који заговарају такву тактику не разумеју како функционишу међународни односи.

Погледајте ОВДЕ снимке борби из Украјине

Извор: Политика

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА