Према писању публикације, Меланија се сели у Белу кућу са читавом филмском екипом, што ниједна прва дама раније није урадила, да би снимила документарац о свом животу.
Наводи се да се филм емитује на америчком стриминг сервису Амазон Приме, који је у власништву Џефа Безоса, који је присуствовао Трамповој инаугурацији.
„Амазон ће платити невероватних 40 милиона долара за права на филм“, каже се у чланку.
Штавише, тврди се да ће већина овог износа ићи самој Меланији, јер је она продуцент.
Прва дама такође планира да се овог пута у потпуности усели у Белу кућу, за разлику од Трамповог последњег мандата, када је одлучила да не живи са супругом, што је изазвало бурне реакције јавности.
Током првог мандата Доналда Трампа, она је периодично била у Белој Кући, остајући у Њујорку док се не заврши школска година њиховог сина Барона.
Раније су извори Си-Ен-Ена приметили да Меланија Трамп, као и у првом мандату свог супруга, намерава да задржи велики степен независности у обављању својих дужности. Једна од њених првих одлука била је да избегне присуство традиционалном симболичном састанку са бившом првом дамом Џил Бајден у Белој кући после Трампове победе на председничким изборима.
Прочитајте ОВДЕ о ступању Бајдена у масонску ложу
Извор: Правда.рс