Пратите уживо меч Партизан – ИМТ (ВИДЕО)

Београд - Стадион: Партизана. Судија: Андрија Стојановић. Стрелац: 1:0 Ксандер Северина у 24. минуту. ПАРТИЗАН: Јовановић, Стојковић, Марковић, Ковачевић, Филиповић, Овусу, Захид, Северина, Калулу, Баждар, Салдања (од 30. Николић). Тренер: Игор Дуљај. ИМТ: Гордић, Глишић, Ћосић, Ламбулић, Џиновић, Зулфић, Кијевчанин, Лутовац, Радочај, Л. Луковић, М. Луковић. Тренер: Небојша Јандрић.

У септембру прошле године на крову „ТЦ Стадион“ Трактористи су имали 2:0, до надокнаде водили 2:1, али је Партизан головима Натха и Николића у надокнади дошао до три бода.

Сада се црно-бели надају да ће у 21. колу Супер лиге знатно лакше изаћи на крај са ИМТ-ом на свом терену.

За Парни ваљак ће дебитовати штопер Бојан Ковачевић, тек пристигао из Чукаричког.

ТОК МЕЧА

2. минут: Волеј Зулфића са двадесетак метара, голман Партизана Јовановић био је на месту и релативно лако одбранио.

7. минут: Овусу је у свом казненом неспретно оставио лопту нападачу ИМТ-а, који је са осам метара слабо шутирао, па је голман Јовановић успео да одбрани.

12. минут: Северина је на шест метара у казненом примио лопту, окренуо се, шах-мат позиција, јак шут, али је голман Гордић сјајно одбранио.

24. минут: На десној страни остао је сам Северина, добио лопту, ушао у казнени, два пута заломио Џиновића, а онда из скоро мртвог угла дијагоналом погодио даљи угао - 1:0.

30. минут: Повређеног Салдању заменио је Николић.