(VIDEO) KANONADA GOLOVA: Južna Koreja - Alžir 2:4

BRAZIL - Od 21 čas je počela utakmica između Južne Koreje i Alžira. Stadion Beira Rio u gradu Porto Alegre. Alžir dominira utakmicom i prvo poluvreme je završeno vođstvom Alžira sa tri gola.
Ilustracija (foto Jutjub)

Strelci su Islam Slimani u 26. minutu, Rafik Hališ u 28. minutu i Abdelmoumen Đabou u 38. minutu. Drugo poluvreme je počelo mnogo dinamičnijom igrom Južne Koreje. U 50. minutu Song Hung Min je dao jedan gol za Južnu Koreju. Li Jong iz Južne Koreje je u 54. minutu dobio žuti karton. U 62. minutu Alžir je dao svoj četvrti gol i strelac je bio Jasin Brahimi, a Ku Đa-Čeol je u 72. minutu dao drugi gol za J.Koreju. Konačan rezultat Južna Koreja - Alžir 2:4. Izvor: Pravda Pogledajte još: (VIDEO) Rusija nemoćna protiv Belgije(VIDEO) Pogledajte kako je sudija pokrao Bosnu i poslao je kući!