IZ DVOJKE U KECA: Zvezda preokretom preko bratskog Olimpijakosa do prve pobede u LŠ (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Olimpijakosa 3:1 (0:1) u meču drugog kola grupe B Lige šampiona.

Slavlje fudbalera Zvezde (Foto: crvenazvezdafk.com)

Olimpijakos je posle prvih 45 minuta vodio 1:0 golom Semeda u 37. minutu posle velike greške golmana crveno-belh Milana Borjana.

Crvena zvezda je zaigrala angažovanije u drugom poluvremenu, a jedan od ključnih trenutaka dogodio se u 58. minutu kada su gosti ostali sa igračem manje, pošto je isključen Benzija.

Zvezda je to iskoristila i preko Vulića u 63, Milunovića u 87. i Boaćija u 90. minutu stigla do zaslužene pobede.

Bajern je u drugom meču grupe B u gostima pobedio Totenhem sa 7:2.

Bajern je prvi na tabeli sa šest bodova, Zvezda ima tri, a Olimpijakos i Totenhem po jedan.

Crvena zvezda će u narednom kolu gostovati Totenhemu, dok će Olimpijakos dočekati Bajern.

Izvor: Pravda