Britanci se oduševljavali na Marakani, ponovili čuvene reči Milojka Pantića (VIDEO)

Teo Ogden, dvadesetogodišnji Britanac koji iza popularnog jutjub kanala, bio je i na utakmici Crvene zvezde i Kluža.

Delije (Foto: Jutjub)

On je sa prijateljem u utorak uveče odgledao prvu utakmicu plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope i ispratio je pobedu Zvezde od 4:0.

NJih dvojica su došli da bi videli atmosferu na tribinama stadiona „Rajko Mitić“, podelili su utiske o Milanu Pavkovu, koga pamte od golova Liverpulu.

Međutim, poseban utisak na Ogdena ostavilo je kada je Pavkov postigao prvi gol i kada je nesvesno citirao čuvenu izjavu komentatora Milojka Pantića.

„Stadion je ‘eksplodirao’, buka je porasla pet puta. Peti minut, peti minut i Zvezda vodi 1:0“, rekao je Ogden, koji se iz novinarske lože preselio na tribine i počeo da navija sa zapada, zajedno sa pristalicama crveno-belih.

Na kraju je obećao i da će opet doći na utakmicu Zvezde, ako njegov video dostigne deset hiljada lajkova. Podsećamo, pogotke za Zvezdu su postizali Pavkov, Aleksandar Katai, El Fardu Ben i Mirko Ivanić.

Izvor: nova.rs