Angelina Topić osvojila zlato!

Trostruka juniorska šampionka Srbije, nacionalna rekorderka u skoku uvis, Angelina Topić ispisala je nove stranice istorije.

Nakon što su Teodora Boberić i Natalija Dragojević osvojile za našu zemlju srebrnu i bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za atletičare do 18 godine, danas je osvojeno i evropsko zlato.

Angelina Topić je u finalu preskočila 192 cm i osvojila prvo mesto i zlato za Srbiju!

U još jednom finalu učestvovao je Miloš Nisić koji je zauzeo fantastično peto mesto u trci na 200 m sa 21.54 s, ovaj rezultat ujedno je i novi državni rekord za takmičare do 18.godina.

Našu zemlju sutra očekuje finale skoka udalj u kojem ćemo ponovo imati dve atletičarke i to vicešampionku evrope u troskoku, Teodoru Boberić i Jovanu Mićić.