Гаучоси разорили Нигерију 3:2

ПОРТО АЛЕГРЕ - Репрезентација Аргентине савладала је Нигерију са 3:2 у трећем колу Групе Ф на Светском првенству у Бразилу.
360nobs.com

360nobs.com

Фудбалери Аргентине и Нигерије одиграли су веома занимљив меч у Порто Алегреу, на стадиону "Бејра-Рио". Афричка селекција је два пута успела да стигне предност ривала, али је на крају пресудио квалитет Гаучоса. Играло се гол на гол. Меси је постигао први гол за Аргентину већ у трећем минуту, али је Муса само минут касније поравнао на 1:1. Најбољи фудбалер Аргентине маестралним голом из слободног ударца ставио је тачку на прво полувреме, али је већ у 47. минуту уследио нови одговор Мусе. Међутим радост Нигеријаца није дуго трајала пошто Рохо већ у 50. минуту постиже трећи гол за Аргентину и поставља коначни резултат. Извор: Курир