Јувентус сигуран против Севиље (ВИДЕО)

Многи су сумњали да ће Јувентус можи да понови успех у Лиги шампиона као претходне године. То мишљење су додатно подгрејале лоше игре Јуветуса у Серији А, али ако се по јутру дан познаје, Стара торинска дама, неће имати проблема да прође веома тешку групу Д.
Алваро Мората (Фото: Принтскрин јутјуб)

Јувентус је после тријумфа у гостима против Манчестер Ситија вечерас био бољи од Севиље са 2:0. Домаћи у сваком сегменту игре надиграли шпански тим па је резултат могао да буде и гори за госте из Шпаније. Гол за вођство постигао је Алваро Мората на асистенцију Андрее Барзаљија у 41. минуту. Мората је тако постао тек други фудбалер у историји клуба после легендарног капитена Алесандра Дел Пјера, који је на пет везаних мечева Лиге шампионе био стрелац. Тачку на и ставио је Симоне Заза у 87. минуту. Он је у игру ушао уместо Морате и после једне контре лагано је матирао голмана Севиље.
Прочитајте још:Филип Младеновић срушио Рому (ВИДЕО)Лазар Марковић не игра против Албаније и Португала
Извор: Правда