Juventus siguran protiv Sevilje (VIDEO)

Mnogi su sumnjali da će Juventus moži da ponovi uspeh u Ligi šampiona kao prethodne godine. To mišljenje su dodatno podgrejale loše igre Juvetusa u Seriji A, ali ako se po jutru dan poznaje, Stara torinska dama, neće imati problema da prođe veoma tešku grupu D.
Alvaro Morata (Foto: Printskrin jutjub)

Juventus je posle trijumfa u gostima protiv Mančester Sitija večeras bio bolji od Sevilje sa 2:0. Domaći u svakom segmentu igre nadigrali španski tim pa je rezultat mogao da bude i gori za goste iz Španije. Gol za vođstvo postigao je Alvaro Morata na asistenciju Andree Barzaljija u 41. minutu. Morata je tako postao tek drugi fudbaler u istoriji kluba posle legendarnog kapitena Alesandra Del Pjera, koji je na pet vezanih mečeva Lige šampione bio strelac. Tačku na i stavio je Simone Zaza u 87. minutu. On je u igru ušao umesto Morate i posle jedne kontre lagano je matirao golmana Sevilje.
Izvor: Pravda