МУК У ЕЛБАСАНУ: Србија савладала Албанију 2:0!

Меч части за Србију  и меч живота за Албанију завршен је победом наше репрезентације, головима у додатном времену – 2:0!
Славље након поготка Александра Коларова (Фото: Јутјуб)

Након доминантне игре у првом полувремену, Србија је наставила са контролом меча и у другом. Ни повреде Бранислава Ивановића и Немање Матића нису омеле "орлове" да забележе победу у Албанији. Ово није била превише атрактивна утакмица са много прилика за погодак али је на крају славио бољи тим. У 91. минуту  гол је постигао Александар Коларов, док је тачку на утакмицу у 94. минуту ставио Адем Љајић. Треба подсетити да је Србији у првом полувремену поништен погодак. Србија се са 3 бода враћа у Београд светлог образа, где ће у последњем мечу квалификација за Европско првенство дочекати репрезентацију Португала, док Албанија гостује Јерменији, након чега ће се знати да ли Албанци директно иду на Европско првенство или морају у бараж.