Шкулетић са 3 гола довео Партизан на корак од јесење титуле

СУБОТИЦА - Фудбалери Партизана надомак су освајања јесење титуле, пошто су данас хет триком Петра Шкулетића победили у гостима Спартак у последњем мечу 12. кола Суперлиге са 3:0.
ФК Партизан (Фото: partizan.rs)

Црно-бели су на табели сада на плус четири бода у односу на највећег руивала Црвену звезду која је јуче кикснула, изборивши само бод против Чукаричког. Шкулетић је постигао голове у 33. 80. и 81. минуту. Фудбалери Спартака су први у 25. минуту имали велику сансу коју није реализовао Мркела. Оно што су домаћини пропустили, после шест ,минута је казнио Партизан, када је Шкулетић започео своју серију голова.
Прочитајте још:НОВАК: Још сам далеко од Федерера, он има четворо деце!Делије вечерас у препуној Арени подржале др Војислава Шешеља
Одиграно јуче: Црвена звезда - Чукарички 0:0 Војводина - Доњи Срем 2:3 Младост - Раднички Крагујевац 0:0 Напредак - Вождовац 0:2 Јагодина - Рад 0:2 Нови Пазар - Борац 2:2 Раднички Ниш - ОФК Београд 0:0 Табела: Партизан 31, Црвена звезда 27, Војводина 25, Чукарички 22, Нови Пазар 20, ОФК Београд 18, итд. Извор: Танјуг