(ВИДЕО) (ФОТО) Реми у Хумској, Звезда на плус три

Фудбалери Партизана и Војводине поделили су бодове у дербију 22. кола Јелен Супер лиге 1:1. повели су црно-бели у 57. минуту голом дефанзивца Обрадовића, а Стара дама је стигла до изједначења у зауставном времену голом са беле тачке који је постигао Сергеј Милинковић Савић.

Обе екипе завршиле су утакмицу са десеторицом, пошто су црвене картоне добили Настић у 13. и Трајковић у 90. минуту. После овог кикса Партизан заостаје три бода за лидером шампионата Црвеном звездом која је раније данас савладала Спартак у Суботици 2:1. Пре почетка меча у Хумској одржана је мала церемонија, капитену Саши Илићу предати су пригодни поклони у знак признања за обарање рекорда у броју постигнутих првенствених голова у дресу Партизана–  урамљена фотографија 119. постигнутог гола и златник са његовим ликом. sale proslava Поклоне је предао председник Партизана Драган Ђурић. У име адидаса, Љубиша Вучинић је предао Салету персонализоване копачке. 2 У другој утакмици која је играна у овом термину нишки Раднички и Јавор такође су одиграли 1:1. Црвена звезда је прва са 53 бода, Партизан има 50. У следећем колу Звезда дочекује Чукарички, а Партизан гостује Јавору. Вечити дерби је у Хумској 26. априла. Извор: Правда