(ВИДЕО) ЈСЛ: Звездин низ се наставља - 12. победа у низу

Победничка серија фудбалера Црвене звезде настављена је и у Суботици. Црвено-бели су освојили три бода победом од 2:1 и сада, уз утакмицу више, имају четири бода предности над вечитим ривалом Партизаном, који свој меч овог кола игра у вечерњем термину.
Мрђа и Дауда (ФОТО: Црвеназвездафк.цом)

Стрелци за лидера шампионата били су Мијаиловић у 21. и Мрђа у 74. минуту док је почасни погодак за домаћине дело Шарца из 78. минута. Била је ово 12. узастопна победа вицешампиона Србије у текућој сезони, а Мрђа је постигаоа свој 13. гол. У дербију зачеља Рад је савладао ОФК Београд голом Срећковића. Вождовац је био убедљив против Доњег Срема, а победника није било у мечевима Раднички Крагујевац - Слобода (1:1) и Нови Пазар - Јагодина (2:2). Вечерас играју Партизан - Војводина и Раднички Ниш - Јавор, а сутра Чукарички - Напредак. Извор: Правда