(ГОЛОВИ) Звезда славила у Ужицу, на корак до титуле!

УЖИЦЕ - Фудбалери Црвене звезде победили су данас Слободу у Ужицу у 28. колу Суперлиге Србије резултатом 2:0.
принтскрин Јутјуб

Тим резултатом, Звезда је водила након првих 45 минута игре, головима Милијаша и Печника, а исти је остао непромењен до краја. Ненад Милијаш је најпре затресао мрежу домаћину већ у 4. минуту из слободног ударца. Нејц Печник је дуплирао предност Звезде у 39. минуту изненадним шутем са сличне позиције, након што се ослободио чувара на неких 27-8 метара од гола Слободе. Шут није био тако јак, али је био прецизан. Након победе против Слободе, црвено бели у следећем колу дочекују ОФК Београд на Маракани, а у случају победе окитиће се коло пре краја првом титулом првака после шестогодишњег поста. Наравно, уколико би се вечерас десио кикс Партизана на његовом стадиону и губитак сва три бода, Звезда би већ данас могла да почне да слави титулу. Извор: Правда