Партизан "увалио петарду" Вождовцу

Фудбалери Партизана декласирали су екипу Вождовца у последњем мечу 28. кола Јелен Суперлиге – 5:0(2:0).
Гол Шкулетића у 64. минуту за 4:0 запечатио судбину Вождовца, фото: МојаспорТВ скриншот

Црно-бели су тако задржали наду да могу да одбране титулу шампиона државе, јер два кола пре краја трке имају три бода мање од Црвене звезде, која је славила у Ужицу. Црно-бели су били бољи ривал у првих 45 минута, па су заслужено отишли на одмор са два гола предност. Владимир Волков је пробио бедем гостију, да би Шкулетић пред одмор са пенала дуплирао предност. Осим победе Звезде, која је дошла на три бода од титуле, занимљиво је било и у оставим мечевима, посебно у Крагујевцу, где су Раднички и Јавор одиграли спектакларан меч. После петог гола Партизана темпо меча је опао, а гости су успели да запрете преко Бабовића, али је његов ударац зауставио Лукач. До краја сусрета играло се углавном на средини терена, уз нешто офанзивнију игру Вождовца, али промене резултата није било. Извор: Б92