ТОПИ СЕ ПРЕДНОСТ: Партизан у последњем минуту до бода против чукаричког (ВИДЕО)

БЕОГРАД - Фудбалери Чукаричког и Партизана одиграли су сјајан меч у дербију 20. кола Јелен Суперлиге – 2:2 (1:1).
Стефан Бабовић за 1:1 против Чукаричког (Фото: ЈуТјуб принтскрин)

Домаћи су два пута водили, головима Бојића у осмом и Стојиљковића у 74. минуту, али су гости успели да се врате најпре преко Бабовића у 14, да би им бод донео Брана Илић у последњем минуту меча. Брђани су и у трећем узастопном мечу ремизирали и остали на трећем месту са десет бодова мање од ривала, док су црно-бели уписали већ трећи пролећни реми, па актуелном шампиона Црвеној звезди беже само два бода. Осим победе Звезде, одиграно је још пет мечева, док је Јагодина у првом недељном мечу поражена од Спартака. После двонедељне паузе због обавеза репрезентације Србије у квалификацијама за Европско првенство 2016. године, такмичење у Суперлиги наставиће се 4. априла, Партизан ће као домаћин играти против Радничког из Крагујевца а Чукарички на гостујућем терену против Доњег Срема. Јелен Суперлига, 20. коло:
  • Јагодина - Спартак 1:3
  • Чукарички - Партизан 2:2 (1:1)
  • Младост - Нови Пазар 1:3
  • ОФК Београд - Борац 1:0
  • Рад - Доњи Срем 2:0
  • Раднички (КГ) - Вождовац 2:1
  • Раднички (Н) - Војводина 1:1
  • Црвена звезда - Напредак 1:0