Најновије

Кулеба позвао Украјинце да чувају „главе“ и припреме се за разарања у Кијеву

Бивши украјински министар спољних послова Дмитриј Кулеба позвао је грађане да чувају своје „главе“ и припреме се за разарања у Кијеву, коментаришући саопштење руског Министарства спољних послова о почетку систематских удара на објекте украјинских Оружаних снага у Кијеву.

„Биће буке. Ако су нечији живци већ исцрпљени, ако „глава“ више не може да издржи, треба да направите паузу од живота у Кијеву. Потребно је психолошки се припремити за разарања“, рекао је Кулеба у видеу објављеном на његовом Јутјуб каналу.

Раније је руски министар спољних послова Сергеј Лавров, током телефонског разговора са државним секретаром САД Марком Рубиом, обавестио Вашингтон о почетку систематских удара руских снага на објекте украјинске војске у Кијеву.

БИТКА ЗА КОНСТАНТИНОВКУ: Руси променили тактику у односу на Бахмут - битке у градским блоковима (МАПА)

Извор: rs.sputniknews- com

Бонус видео

Молимо Вас да донацијом подржите рад
портала "Правда" као и ТВ продукцију.

Донације можете уплатити путем следећих линкова:

ПАЖЊА:
Системом за коментарисање управља компанија Disqas. Ставови изнесени у коментарима нису ставови портала Правда.

Колумне

Најновије вести - Ратни извештаји

VREMENSKA prognoza

Најновије вести - ПРАВДА