ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Арсенал победио за Венгера, Барнли приближио Стоук зони испадања

Фудбалери Арсенала победили су данас на свом терену Вест Хем са 4:1, у утакмици 34. кола Премијер лиге.

Арсенал је повео у 51 минуту голом Наћа Монреала, а изједначио је Марко Арнаутовић у 64. минуту. Ново вођство домаћима донео је Арон Ремзи у 82. минуту, после тога два гола постигао је Александар Лаказет, у 85. и 89. минуту.

"Тобџије" су после 16. победе у првенству на шестом месту на табели са 57 бодова, а Вест Хем, који је без победе у последње три утакмице, 15. са 35 бодова.

Фудбалери Стоука и Барнлија одиграли су нерешено 1:1.

Домаћи Стоук повео је у 11. минуту голом који је постигао Папа Ндиаје, а бод Барнлију донео је Ешли Барнс у 62. минуту.

Стоук се ремијем примакао испадању из лиге, пошто је претпоследњи, 19. на табели са 29 бодова и има четири бода мање, али и две утакмице више од Свонсија који се налази изнад црте, ван зоне испадања.

Барнли нема победу у последње две утакмице и заузима седмо место на табели са 53 бода.

(Извор: Бета)