Pratite uživo meč Partizan – IMT (VIDEO)

Beograd - Stadion: Partizana. Sudija: Andrija Stojanović. Strelac: 1:0 Ksander Severina u 24. minutu. PARTIZAN: Jovanović, Stojković, Marković, Kovačević, Filipović, Ovusu, Zahid, Severina, Kalulu, Baždar, Saldanja (od 30. Nikolić). Trener: Igor Duljaj. IMT: Gordić, Glišić, Ćosić, Lambulić, DŽinović, Zulfić, Kijevčanin, Lutovac, Radočaj, L. Luković, M. Luković. Trener: Nebojša Jandrić.

U septembru prošle godine na krovu „TC Stadion“ Traktoristi su imali 2:0, do nadoknade vodili 2:1, ali je Partizan golovima Natha i Nikolića u nadoknadi došao do tri boda.

Sada se crno-beli nadaju da će u 21. kolu Super lige znatno lakše izaći na kraj sa IMT-om na svom terenu.

Za Parni valjak će debitovati štoper Bojan Kovačević, tek pristigao iz Čukaričkog.

TOK MEČA

2. minut: Volej Zulfića sa dvadesetak metara, golman Partizana Jovanović bio je na mestu i relativno lako odbranio.

7. minut: Ovusu je u svom kaznenom nespretno ostavio loptu napadaču IMT-a, koji je sa osam metara slabo šutirao, pa je golman Jovanović uspeo da odbrani.

12. minut: Severina je na šest metara u kaznenom primio loptu, okrenuo se, šah-mat pozicija, jak šut, ali je golman Gordić sjajno odbranio.

24. minut: Na desnoj strani ostao je sam Severina, dobio loptu, ušao u kazneni, dva puta zalomio DŽinovića, a onda iz skoro mrtvog ugla dijagonalom pogodio dalji ugao - 1:0.

30. minut: Povređenog Saldanju zamenio je Nikolić.