ПОЛУВРЕМЕ: Хладан туш за Сити, Звезда води у Манчестеру

Црвена звезда је одиграла фантастично полувреме против шампиона Европе.

Фудбалери Црвене звезде воде Манчестер Сити са 1:0 после првог полувремена првог кола групне фазе Лиге шампиона.

Изабраници Барака Бахара издржали су цело полувреме без примљеног гола, а могу захвалити досадашњој сјајној игри голмана Омрије Глејзера.

Репрезентативац Израела је извукао и могуће и немогуће, забележио чак седам одбрана, а срећа га је једном погледала када је Халанд из непосредне близине погодио пречку.

Почело је ударцем Фодена, па Родрија када је Глејзер успешно одбранио покушај Шпанца, неуспешан је био и Алварез.

Уследио је центаршут Холанда, после којег је Звезда запретила опасним нападом који је завршен без шута, па је Сити наставио са великом теренском иницијативом.

Нове ударце Алвареза и Фодена поново је укротио Глејзер, за сада без сумње играч утакмице у редовима Црвене звезде.

Пеп Гвардола је морао да промени пред крај првог полувремена, па је Бернарда Силву заменио Дока.

Хладан туш уследио је у другом минуту надокнаде, одлична контра Османа Букарија, који је рутински проверио Едерсона, погодак погледајте ОВДЕ.

То је потврдила и ВАР соба, па шампион Србије после првих 45 минута води против шампиона Европе!

ШТА ОВО РАДИ БАХАР? Ових 11 креће утакмицу, врло чудна одлука...

Извор: Спортске.нет