POLUVREME: Hladan tuš za Siti, Zvezda vodi u Mančesteru

Crvena zvezda je odigrala fantastično poluvreme protiv šampiona Evrope.

Fudbaleri Crvene zvezde vode Mančester Siti sa 1:0 posle prvog poluvremena prvog kola grupne faze Lige šampiona.

Izabranici Baraka Bahara izdržali su celo poluvreme bez primljenog gola, a mogu zahvaliti dosadašnjoj sjajnoj igri golmana Omrije Glejzera.

Reprezentativac Izraela je izvukao i moguće i nemoguće, zabeležio čak sedam odbrana, a sreća ga je jednom pogledala kada je Haland iz neposredne blizine pogodio prečku.

Počelo je udarcem Fodena, pa Rodrija kada je Glejzer uspešno odbranio pokušaj Španca, neuspešan je bio i Alvarez.

Usledio je centaršut Holanda, posle kojeg je Zvezda zapretila opasnim napadom koji je završen bez šuta, pa je Siti nastavio sa velikom terenskom inicijativom.

Nove udarce Alvareza i Fodena ponovo je ukrotio Glejzer, za sada bez sumnje igrač utakmice u redovima Crvene zvezde.

Pep Gvardola je morao da promeni pred kraj prvog poluvremena, pa je Bernarda Silvu zamenio Doka.

Hladan tuš usledio je u drugom minutu nadoknade, odlična kontra Osmana Bukarija, koji je rutinski proverio Edersona, pogodak pogledajte OVDE.

To je potvrdila i VAR soba, pa šampion Srbije posle prvih 45 minuta vodi protiv šampiona Evrope!

ŠTA OVO RADI BAHAR? Ovih 11 kreće utakmicu, vrlo čudna odluka...

Izvor: Sportske.net