(VIDEO) Primera: Pobede vodećeg trojca

Fudbaleri Atletika zadržali su vođstvo na tabeli španske Primere pošto su na domaćem terenu u Madridu savladali ekipu Viljareala 1:0. Zlata vredan gol za pobedu u trci za titulu postigao je Raul Garsija u prvom poluvremenu.
Ronaldo, Benzema i Bejl (FOTO: UEFA)

Fudbaleri Barselone zadržali su korak za jorgandžijama savladavši večeras kod kuće ekipu Betisa 3:1. Aktuelni šampion i dalje ima bod zaostatka za Madriđanima, dok se Betis, po svemu sudeći, već sada oprašta od elitne konkurencije. Tragičar susreta na Nou Kampu bio je gostujući defanzivac figeras, koji je skrivio penal u 15. minutu, a u drugom poluvremenu postigao autogol. Na kraju, slavio je i treći kandidat za titulu Real Madrid. Kraljevići su bili najubedljiviji, savladavši Sosijedad u San Sebastijanu 4:0. Golove za gost epostigli su Iljaramendi, Bejl, pepe i Morata. Gareth Bale Great Goal Real Sociedad vs Real...by wolf123250 Na tabeli, Atletiko vodi sa 79 bodova, jedan manje ima Barselona, a dva manje Real Madrid. Za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona bore se Bilbao, Sevilja, Sosijedad i Viljareal koji svi imaju po 50 bodova, s tim što Bilbao i Senjilja imaju meč manje. Izvor: Pravda