(VIDEO) Rusija pod vođstvom Fabija Kapela pobedila Slovačku

U pripremnom susretu uoči odlaska na Svetsko prvenstvo u Brazil Rusija je na Petrovski stadionu svladala Slovačku s minimalnih 1-0.

Reprezentacija pod vođstom Fabija Kapela odradila je svoju prvu pripremnu utakmicu uoči Svetskog prvenstva u Brazilu. Pred 11 i po hiljada gledalaca u St. Peterburgu na stadionu Zenita svladala je Slovačku s minimalnih 1-0. Sve do 82. minute Slovaci su odolevali napadima Rusije, međutim u završnici susreta primili su pogodak koji ih je odveo u poraz. Slovaci su u toj akciji izgubili loptu kada su se pokušavali otvoriti i krenuti u kontranapad, Kombarov je povukao napad domaćina, prosledio loptu na levu stranu do Kanunikova koji je idealno centrirao za Keržakova, potpuno usamljenog u sredini kaznenog prostora. Napadač Zenita lakoćom je glavom poslao loptu u mrežu. Keržakov je u igru ušao sedam minuta ranije kada je zamenio Aleksandra Kokorina. Sledeću proveru Rusi će imati protiv Norveške. Izvor: Tortal