(VIDEO) JSL: Zvezdin niz se nastavlja - 12. pobeda u nizu

Pobednička serija fudbalera Crvene zvezde nastavljena je i u Subotici. Crveno-beli su osvojili tri boda pobedom od 2:1 i sada, uz utakmicu više, imaju četiri boda prednosti nad večitim rivalom Partizanom, koji svoj meč ovog kola igra u večernjem terminu.
Mrđa i Dauda (FOTO: Crvenazvezdafk.com)

Strelci za lidera šampionata bili su Mijailović u 21. i Mrđa u 74. minutu dok je počasni pogodak za domaćine delo Šarca iz 78. minuta. Bila je ovo 12. uzastopna pobeda vicešampiona Srbije u tekućoj sezoni, a Mrđa je postigaoa svoj 13. gol. U derbiju začelja Rad je savladao OFK Beograd golom Srećkovića. Voždovac je bio ubedljiv protiv Donjeg Srema, a pobednika nije bilo u mečevima Radnički Kragujevac - Sloboda (1:1) i Novi Pazar - Jagodina (2:2). Večeras igraju Partizan - Vojvodina i Radnički Niš - Javor, a sutra Čukarički - Napredak. Izvor: Pravda